20 maja w Olsztynie odbędzie się spotkanie konsultacyjne w ramach IIaPGW. Zapraszamy do rejestracji

8 majaa 2021 r.

Już 20 maja w Olsztynie odbędzie się spotkanie konsultacyjne projektu IIaPGW. Będzie ono miało formułę online. Aby wziąć aktywny udział w spotkaniu, należy do 17 maja zarejestrować się.  


Temat gospodarki wodnej, stanu ilościowego i jakościowego wód w Polsce, a także sposobu ich wykorzystania i zarządzania nimi, jest istotny dla wszystkich. Są jednak w Polsce regiony, których działalność gospodarcza dodatkowo jest w dużej mierze oparta na turystyce wodnej. Takim przykładem są Warmia i Mazury. I to właśnie do stolicy województwa warmińsko-mazurskiego, Olsztyna, zapraszamy 20 maja na spotkanie konsultacyjne projektu IIaPGW.

Aby wziąć w nim aktywny udział, do 17 maja należy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.apgw.gov.pl. Zarejestrowane osoby otrzymają unikalny link do spotkania, który będzie również umożliwiał zadawanie pytań na czacie. Dla osób, które nie dokonały rejestracji w wyznaczonym terminie, będzie dostępna transmisja na stronie www.apgw.gov.pl, w zakładce spotkania konsultacyjne, ale bez możliwości zadawania pytań na czacie.
 
Każdy może zabrać głos w sprawie wody poprzez aktywne uczestnictwo w spotkaniach konsultacyjnych, do czego zachęcamy!
 
Od 14 kwietnia 2021 r. trwają półroczne konsultacje społeczne IIaPGW, które potrwają do 14 października. Dokumenty planistyczne w gospodarowaniu wodami stanowią podstawę podejmowania decyzji kształtujących stan zasobów wodnych i określają zasady gospodarowania nimi. Zawierają m.in. zestaw działań, jakie należy podjąć, aby osiągnąć lub utrzymać co najmniej dobry stan wód.


 
Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.OK
Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.
OK