18 maja w Kielcach odbędzie się wspólne spotkanie konsultacyjne w ramach IIaPGW. Zapraszamy do rejestracji.

7 majaa 2021 r.

Już po raz czwarty, 18 maja, w ramach spotkań konsultacyjnych projektu IIaPGW, odbędzie się spotkanie on-line, tym razem w Kielcach. Aby wziąć w nim aktywny udział, należy wcześniej zarejestrować się na stronie projektu, rejestracja potrwa do 16 maja.


Wszyscy zainteresowani stanem ilościowym i jakościowym wód w Polsce mogą wziąć udział w spotkaniu konsultacyjnym, posłuchać ekspertów projektu II aktualizacji planów gospodarowania wodami, ale również zadać pytania i uczestniczyć w dyskusji.

Aby to zrobić, do 16 maja należy zarejestrować się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.apgw.gov.pl. Zarejestrowane osoby otrzymają unikalny link do spotkania, który będzie również umożliwiał aktywne uczestniczenie w nim poprzez zadawanie pytań na czacie. Dla osób, które nie dokonały rejestracji w wyznaczonym terminie, będzie dostępna transmisja na stronie www.apgw.gov.pl, w zakładce spotkania konsultacyjne, bez możliwości zadawania pytań na czacie.

Przed spotkaniem zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi projektu IIaPGW, a zwłaszcza z wersjami niespecjalistycznymi projektów planów.

Od 14 kwietnia 2021 r. trwają półroczne konsultacje społeczne II aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy  , które potrwają do 14 października. Dokumenty planistyczne w gospodarowaniu wodami stanowią podstawę podejmowania decyzji kształtujących stan zasobów wodnych i określają zasady gospodarowania nimi. Zawierają zestaw działań, jakie należy podjąć, aby osiągnąć lub utrzymać co najmniej dobry stan wód.


Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.OK
Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności.
OK